5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

Пластик сильно забруднює навколишнє середовище: він отруює грунт, знижує якість води, а також вкрай небезпечний для морських тварин. Звичайно, частина пластику повторно переробляється, та все ж дуже багато пластикових пляшок потрапляють в річки, моря та океани і завдають серйозної шкоди екології. Ми можемо допомогти суспільству вирішити цю проблему і придумати свої способи повторного використання пляшок. За основу можна взяти забавні і оригінальні ідеї, які допоможуть перетворити, здавалося б, некорисні пляшки в незамінні в господарстві предмети. До того ж, це прекрасний привід для того, щоб провести час з дітьми. Хочеш дізнатися, що зробити з безхазяйним пластиком? Тоді читай далі.

5 кумедних ідей, які допоможуть перетворити непотрібні пляшки корисні речі

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

1. Годівниці для птахів

Бачиш, як все просто? Ось тобі відмінний спосіб допомогти планеті і населяють її тваринам: наповни порожню пляшку доверху просом або ячменем, повісь її за вікном і насолоджуйся: тепер кожен день твій двір або сад будуть пташки прилітати, щоб подзьобати зернятка. Подивись на фотографію, і ти переконаєшся, що зробити таку годівницю простіше-простого.

Для цього потрібно взяти будь-яку непотрібну пляшку, зробити посередині з обох боків два отвори і вставити в них ложку. Те ж саме потрібно зробити знизу. Постарайся завжди тримати пляшку наповненою, і тоді, швидше за все, птахи ніколи не покинуть твій садочок. Можна також прикріпити до кришки шнурок або мотузку, щоб пляшку можна було підвісити, наприклад, на дереві.

2. Гаманці для дрібних речей

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

Їх легко зробити, вони дуже мило виглядають і дуже практичні. Якщо ти хочеш тримати всі необхідні дрібниці, такі як ключі або гудзики, в одному місці, то це ідеальна річ для тебе. Картинка дає деяке уявлення про те, як зробити такий гаманець. Тобі знадобляться дві нижні частини від пляшок, найкраще - різнокольорові. Ідеально, якщо вони будуть однакової форми і розміру, щоб їх було легко вставити один в одного. Найскладніша операція - приєднати застібку-блискавку до країв пляшки. Пришити її нитками досить складно, краще скористайся хорошим клеєм. Ця ідея дуже проста і тим вона хороша. Ми сподіваємося тобі сподобається.

3. Квіткові горщики

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок5 незвичайних способів використання пластикових пляшок5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

Ти бачиш, як це зручно? Тепер у тебе не буде виправдань, щоб не займатися садом і не вирощувати там, наприклад, лікарські рослини. Для кульбаб або м'яти, наприклад, потрібні тільки якісна земля, хороші добрива і вода. Щоб зробити горщик, потрібно всього лише знайти велику пляшку і відрізати від неї дно. Чим вона ширше, тим краще. З цієї ж пляшки можна зробити щось на зразок теплиці, в яку буде здорово посадити, наприклад, помідори. З часом ти зможеш пересадити свою молоду розсаду в інше тепле місце. Пляшки яскравих кольорів допоможуть урізноманітнити твій сад і зроблять його більш естетичним.

4. Інструменти для прибирання

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

Ми впевнені, що тобі не завадить ще один совок для прибирання будинку, який разом зі щіткою можна використовувати і для чищення автомобіля. Якщо ти хочеш втілити в життя цю чудову ідею, тобі доведеться зайнятися пошуками таких же пляшок, як на фото. Важливо, щоб з пляшки можна було зробити ручку для совка. Для цього спочатку відзнач на пляшці лінії розрізу, потім починай вирізати. Намагайся робити все повільно і акуратно, і ефект не змусить себе чекати.

5. Контейнери для прищіпок

5 незвичайних способів використання пластикових пляшок

Відмінне рішення, яке допоможе тобі ніколи більше не втрачати прищіпки. Тобі знадобиться велика пластиковий бутель, на зразок тих, у яких в супермаркеті зазвичай продається вода. Потрібно акуратно розрізати пляшку приблизно посередині, щоб залишилася частина вийшла досить високою, адже туди повинні поміститися всі прищіпки, які ти зазвичай використовуєш. Постарайся знайти гарну щільну тканину, щоб закрити лінію відрізу, інакше можна порізатися об гострий край. Можеш спробувати пришити її, але це трохи складно, або використовувати хороший клей, який здатний скріпити тканина, пластик. Після цього зроби з боків пляшки чотири отвори, щоб зробити ручки, як показано на фотографії.

Як бачиш, і пластикових пляшках можна знайти корисне застосування. Перш ніж відвозити їх на смітник, спробуй сісти і добре подумати, які речі для свого будинку ти можеш зробити з непотрібних, на перший погляд, пляшок. Діти напевно захочуть тобі допомогти!

Схожі статті: